Podróż Babara - Jean de Brunhoff

Podróż Babara

Jean de Brunhoff

6,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Siedmioróg
ISBN 978-83-66837-65-2
Data wydania 19 maja 2021
Język: Polski
Liczba stron: 11
Rozmiar pliku: 8,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 11
Rozmiar pliku: 14 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
6,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Opowieść o podróży poślubnej niezwykle cywilizowanego króla słoni Babara i uroczej wybranki jego serca, słonicy Celestyny, należy do najbardziej uroczych i najbardziej lubianych arcydzieł francuskiej literatury dziecięcej. Bajka opowiada o pełnej emocjonujących przygód podróży królewskiej pary po Morzu Śródziemnym i po Europie i o ich dramatycznym powrocie do pogrążonej w wojnie z nosorożcami afrykańskiej ojczyzny słoni. Słoń Babar stał się ikonką kultury dziecięcej na całym świecie, bohaterem wielu filmów, seriali telewizyjnych, gier towarzyskich, przedstawień teatralnych, a nawet adaptacji muzycznych.

BIBLIOTEKA ARCYDZIEŁ DO CZYTANIA DZIECIOM PRZED SNEM

Biblioteka arcydzieł zaprasza najmłodszych wielbicieli wielkiej literatury do odkrycia książek uznanych za najpiękniejsze na świecie. Zaprasza też rodziców do przeczytania swoim dzieciom przed snem tych ponadczasowych perełek dziecięcej literatury, cenionych zarówno za wartościowe teksty, jak i pełne wdzięku ilustracje.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »