Piorun - Miłosz Kościelny

Piorun

Miłosz Kościelny

31,90 zł28,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB, PDF

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-8119-820-2
Data wydania 17 maja 2021
Język: Polski
Liczba stron: 314
Rozmiar pliku: 5,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 314
Rozmiar pliku: 2,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 314
Rozmiar pliku: 2,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
31,90 zł28,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB, PDF

Opis

Niewinne, ale jednak złośliwe żarty trzech psotnych braci kończą się karą od rodziców. Rodzinny wyjazd na weekend w Beskid Niski do drewnianej chaty z dala od cywilizacji, Internetu i telewizji. Rozpacz chłopców?! Nic bardziej mylnego. Oni nawet nałożoną karę potrafią zamienić w przygodę życia, a przypadkowe odkrycie mapy Beskidników prowadzi ich w nieznane. Piorun, Lampek i Grządek zostają poddani pewnej próbie. Zagadki, pułapki i sztuczki, które zmuszeni są przezwyciężyć stanowią intrygę czarodzieja  Pietro, który uczy ich poskromić nowo poznane umiejętności będące darem, a także ich dziedzictwem. Chłopcy gotowi są wyruszyć w niebezpieczną podróż przez nieznane krainy w poszukiwaniu magicznych artefaktów potrzebnych do obrony przed złowrogimi cieniami spoza tego świata.
Przyjaźń, miłość i wrodzona wielkoduszność bohaterów pokazuje, jakie walory posiada każdy młody człowiek. To niezwykła powieść fantastyczna, która edukuje, wyzwala emocje oraz wprowadza w tajniki zwycięstwa w walce dobra ze złem.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »