P.I.I.G.S. - Tomasz Prusek

P.I.I.G.S.

Tomasz Prusek

29,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Agora
ISBN 978-83-268-2879-9
Data wydania 24 kwietnia 2019
Język: Polski
Liczba stron: 272
Rozmiar pliku: 1,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 272
Rozmiar pliku: 1,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
29,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

KIEDY BÓG STWORZYŁ OLGĘ KIRSCH, W NIEBIE TRWAŁA HOSSA.

Świat stanął właśnie w obliczu największego kryzysu finansowego wszech czasów. Banki, które bez opamiętania udzielały kredytów hipotecznych w USA, upadają jeden po drugim, panika zbiera śmiertelne żniwo. Jednak amerykański rynek to za mało dla człowieka, którego chciwość i ambicja nie znają granic. David Bernstein patrzy dużo dalej – na pochłoniętą kryzysem Grecję i strefę euro. Teraz chce zarobić na upadku państw i potrzebuje do tego błyskotliwego umysłu Olgi.

„Jest tu wszystko, co nas ekscytuje: wielkie pieniądze, władza i… zemsta, która wisi w powietrzu. «P.I.I.G.S.» Tomasza Pruska jest napisana jak kryminał, w emocjonujący sposób pokazuje, jak na zadłużonych ponad miarę państwach obławiają się, też ponad miarę, spekulanci. Czyta się jednym tchem, ale skłania do myślenia o sprawach poważnych. Polecam” – Joanna Solska, „Polityka”

„Thriller ze świata globalnych finansów – tylko dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach! Z tej książki dowiadujemy się prawdy o ludziach rządzących naszymi portfelami. Dla uspokojenia trzeba będzie potem poczytać coś o poczciwych, dobrodusznych seryjnych mordercach…” – Wojciech Orliński, „Gazeta Wyborcza”

„Tomasz Prusek zna bardzo dobrze jasne i ciemne strony rynków finansowych i po raz kolejny tworzy historię, która wciąga od pierwszych stron. Dla wielu czytelników zdarzenia przedstawione w powieści będą pomocne w zrozumieniu mechanizmów kryzysu, z jakim mieliśmy do czynienia kilka lat temu, a którego istotę trudno było pojąć z samych przekazów medialnych. Powieść «P.I.I.G.S.» przeczytałem jednym tchem i polecam ją każdemu” – Jarosław Dominiak, prezes zarządu Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »