Pięć spraw prokuratora Karskiego - Grzegorz Skorupski

Pięć spraw prokuratora Karskiego

Grzegorz Skorupski

32,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67718-46-2
Data wydania 11 listopada 2023
Język: Polski
Liczba stron: 249
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 249
Rozmiar pliku: 3,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
32,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

„Pięć spraw Adama Karskiego” to ponowne spotkanie z bohaterem nagrodzonej serii powieści kryminalnych retro. Tym razem gostyński prokurator zmierzy się z pięcioma wyjątkowo skomplikowanymi zagadkami, a nawet zostanie wplątany w działania przedwojennego kontrwywiadu. To czwarta część serii mrocznych kryminałów o Adamie Karskim, który staje w szranki z okrutnymi i inteligentnymi mordercami, by wciąż przekonywać się, że zło czynione przez człowieka nie zna granic i może przybierać niejedną maskę. Opowieść „Gra o Rewolucję” zdobyła trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie Stulecie polskiego kryminału.
„Świetna, jest w niej pasja historyczna , ciekawy wątek kryminalny i dobre pióro” – Opinia Słuchacza „Dłoni śmierci”
Polecamy również kolejne części serii: "Smak błękitu", "Dłonie śmierci" oraz „Dom pod czerwonym dębem”.
„Grzegorz Skorupski to solidna marka w świecie polskiego retrokryminału, a jego powieść Dom pod czerwonym dębem potwierdza pisarską klasę... ekstraklasę!” – Ryszard Ćwirlej.
Grzegorz Skorupski – Urodzony w 1969 roku. Absolwent Wydziału Historii UAM w Poznaniu. Autor artykułów, książek historycznych i beletrystycznych. Człowiek tak niejednoznaczny, jak różne są jego gusta muzyczne: Black Sabbath, Primus, Sade, Lacrimosa, Pink Floyd, Godsmack, Killer Be Killed.
Autor powieści kryminalnych retro z prokuratorem Adamem Karskim: "Smak błękitu" , "Dłonie śmierci" oraz „Dom pod czerwonym dębem”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »