Patostreamerzy. Prokurator Marian Suski. Tom 5 - Wojchiech Kulawski

Patostreamerzy. Prokurator Marian Suski. Tom 5

Wojchiech Kulawski

32,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67494-42-7
Data wydania 5 listopada 2022
Język: Polski
Liczba stron: 311
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 311
Rozmiar pliku: 2,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
32,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

W spalonej stodole znaleziono ciało i ślady wskazują, że mężczyzna był przed śmiercią torturowany. Fakty wskazują na to, że zabójcą jest znany w Internecie patostreamer Metaxa i ofiar jest więcej... Policja kryminalna warszawska prowadzi śledztwo w sprawie razem z prokuratorem Suskim. Świat patostreamerów jest brudny, brutalny i bezwzględny. Odważycie się zanurzyć się w tę najciemniejszą stronę ludzkiej natury? Patostreamerzy to kolejna świetna powieść Wojciecha Kulawskiego, kontynuacja cyklu z warszawskimi policjantami.

"Pisarz nas tutaj szokuje, zaskakuje i wciąga w świat o którym mamy znikome pojęcie. Sprawia, że od jego historii ciężko się oderwać. Każdy jest podejrzanym a finał jest zaskakujący." - polecenia czytelnika.

Polecamy również kolejne tomy w serii o prokuratorze Marianie Suskim: Lista sześciu, Miedzy udręka miłości i rozkoszą nienawiści, Zamknięci, oraz Poza granicą szaleństwa. Także polecamy cykl o Timie Mayerze: Syryjska legenda oraz Meksykańska hekatomba.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »