Papież Franciszek bałwochwalcą? - Andrzej Budziński

Papież Franciszek bałwochwalcą?

Andrzej Budziński

20,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo wydacksiazke.pl
ISBN 978-88-354-0008-0
Data wydania 20 grudnia 2019
Język: Polski
Liczba stron: 61
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 61
Rozmiar pliku: 2,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
20,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Akt rytów pogańskich w ogrodach watykańskich można porównać do kultu „Złotego cielca”, którego adorowali Izraelici u podnóża Góry Synaj, z tą różnicą jednak, że Mojżesz w tym samym czasie trwał w obecności Boga na szczycie góry gdzie otrzymał Dziesięć Przykazań, natomiast papież Franciszek, w odróżnieniu od niego, brał udział w rytach pogańskich przeciwko Jedynemu Bogu. Mojżesz gdy zobaczył „Złotego cielca” rozkazał zetrzeć go na proch, natomiast papież Franciszek przepraszał pogańskich szamanów za odważny akt kilku katolików, którzy wrzucili posażki Pachamama do Tybru… Biskup emeryt w Belem, José Luís Azcona Hermoso[1], powiedział, „że 4 października ceremonia papieża Franciszka w ogrodach watykańskich przed otwarciem Synodu amazońskiego, gdzie ludzie pokłonili się przed drewnianym posągiem nagiej kobiety w ciąży (Pachamama), stanowiła skandaliczne i demoniczne świętokradztwo…

[1] José Luís Azcona Hermoso (ur. 28 marca 1940 w Pampelunie) – hiszpański duchowny rzymskokatolicki posługujący w Brazylii, w latach 1987-2016 biskup prałat Marajó. https://pl.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Lu%C3%ADs_Azcona_Hermoso (05.11.2019).

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »