Pani z pieskiem. Agrest. Rosyjski z Antonem Czechowem -

Pani z pieskiem. Agrest. Rosyjski z Antonem Czechowem

32,90 zł29,61 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo NKB Tatsiana Bursevich
ISBN 978-83-964751-7-6
Data wydania 19 czerwca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 534
Rozmiar pliku: 970,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 534
Rozmiar pliku: 1016,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
32,90 zł29,61 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Opis książki/treści:

Dwa opowiadania Czechowa i dwie zupełnie różne historie.

„Pani z pieskiem” – opowiadanie o przelotnej znajomości, przeradzającej się w głębokie uczucie, niemieszczące się w ich dotychczasowym życiu. Przypadkowe spotkanie Gurowa i Anny przeradza się w coś więcej. Ale on jest żonaty, a ona ma własną rodzinę…

„Agrest” – drobny urzędnik spędza połowę życia, oszczędzając na małą posiadłość. Wreszcie jego marzenie się spełnia, a urzędnik zamienia się w grubego, zadowolonego z siebie dżentelmena, pysznie opowiadającego o potrzebach ludu

Opis Metody:

Metoda Ilyi Franka pozwala uczyć się języka przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym tłumaczeniem.

Całą zawartość książki podzieliliśmy na akapity i dodaliśmy 100% tłumaczenia, dlatego nie będziesz miał problemów ze zrozumieniem treści. Najpierw czytasz akapit z tłumaczeniem, następnie czytasz ten sam akapit bez tłumaczenia, czyli “płyniesz bez asekuracji”. Właśnie wtedy Twój mózg łączy angielskie i polskie znaczenia w jedną całość, a Ty przyswajasz język.

Z serii mogą korzystać zarówno osoby początkujące i średniozaawansowane (czytając najpierw część z tłumaczeniem, a potem bez tłumaczenia). I też osoby zaawansowane (czytając w odwrotnej kolejności albo tylko oryginalną część).