Ostatni gasi światło - Richard Osman

Ostatni gasi światło

Richard Osman

39,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Agora
ISBN 978-83-268-4523-9
Data wydania 27 marca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 448
Rozmiar pliku: 920,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Nikt nie pisze o zbrodni z taką radością jak Osman.

Seria bijąca wszelkie rekordy popularności. Niezmienny numer 1 na liście bestsellerów „New York Timesa”. Czwarta część przygód Czwartkowego Klubu Zbrodni.

Tym razem wszystko zaczyna się od smutnej i wstrząsającej wiadomości.

Pewien antykwariusz i zarazem stary przyjaciel naszych bohaterów został zamordowany, a tajemnicza paczka, której strzegł, zaginęła.

Ekipa Czwartkowego Klubu rusza więc do akcji, wprost na spotkanie całej menażerii barwnych fałszerzy sztuki, internetowych oszustów i handlarzy narkotyków. I choć jak zwykle nie brakuje tu brytyjskiego poczucia humoru, po drodze w niejednym oku zakręci się łezka…

A skoro liczba trupów rośnie, po niebezpiecznej paczce wciąż ani widu, ani słychu, i generalnie wszystko dookoła zaczyna się walić, to może czworgu nie najmłodszych detektywów nie sprzyja już szczęście? Kto zatem dotrwa do końca tej przygody?

„Głęboko poruszająca… Najlepsze jak dotąd pisanie Osmana”. „Telegraph”

Przeczytaj również poprzednie części serii: „Czwartkowy Klub Zbrodni”, „Człowiek, który umarł dwa razy”, „Kula, która chybiła”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »