Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną - Kerri Connor

Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną

Kerri Connor

18,91 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Illuminatio
ISBN 978-83-64645-81-5
Data wydania 5 marca 2015
Język: Polski
Liczba stron: 124
Rozmiar pliku: 3,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 124
Rozmiar pliku: 6,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
18,91 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

"Ostara" to pierwsza z ośmiu książek z serii Sabaty, która zgłębia wiedzę na temat tradycyjnych i współczesnych sposobów celebrowania sezonowych rytuałów, będących podstawami kalendarza wszystkich chcących żyć zgodnie z Kołem Roku.

Ostara, czyli równonoc wiosenna, przypadająca na noc z 20 na 21 marca, to czas odnowy, powrotu światła słonecznego i nowego życia. Bez względu na to czy jesteś praktykującym religię Wicca, neopogaństwo czy po prostu pragniesz żyć w zgodzie z naturą, dzięki tej książce dowiesz się wszystkiego, co pozwoli ci świętować tę wyjątkową noc.

Ten zwięzły podręcznik dostarcza zarówno podstawowej wiedzy teoretycznej o dawnych i współczesnych sposobach obchodzenia Ostary, jak i praktycznej – rytuałów i zabiegów magicznych pozwalających odnowić moc oraz pasję do życia i rozwoju, między innymi: zaklęcia, inwokacje, wróżby czy medytacje. Znajdziesz tu również wiosenne przepisy i receptury kulinarne oraz pomysły na wiosenne projekty, które pozwolą ci uczcić przyjście wiosny.

Ostara to nie tylko odrodzenie przyrody i istotny czas dla natury, to także jeden z najważniejszych okresów w roku także dla ciebie, bo dzięki niemu możesz wprowadzić zmiany do swojego życia, rozpocząć wszystko na nowo lub realizować kolejne pomysły.

Żyj w zgodzie z Kołem Roku i w pełni korzystaj z tego, co daje ci natura!

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »