Ossowiecki - zagadki jasnowidzenia - Katarzyna Boruń Jagodzińska

Ossowiecki - zagadki jasnowidzenia

Katarzyna Boruń Jagodzińska

19,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-93868-5
Data wydania 24 sierpnia 2021
Język: Polski
Liczba stron: 272
Rozmiar pliku: 436,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 272
Rozmiar pliku: 1,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
19,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Fascynująca opowieść o jednym z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Stefan Ossowiecki był inżynierem, który zajmował się parapsychologią. Uchodził za autorytet nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Autorzy książki prowadzą czytelnika przez bogaty życiorys jasnowidza, ale także przytaczają badania prowadzone po jego śmierci, które rzucają nowe światło na tę niezwykłą postać i jego działalność. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych zjawiskami paranormalnymi.

Krzysztof Boruń (1923-2000) – polski autor literatury science-fiction, popularyzator nauki. Pracował jako dziennikarz, współpracował m.in. z „Ilustrowanym Kurierem Polskim”, „Tygodnikiem Demokratycznym”. W latach 1982-1984 był redaktorem naczelnym dwumiesięcznika „Astronautyka i Postępy astronautyki”. W swoich tekstach podejmował tematy związane z psychologią, parapsychologią, astronomią oraz cybernetyką i futurologią.

Katarzyna Boruń-Jagodzińska (1956-) – polska poetka, publicystka i tłumaczka. Jest autorką przekładów z języka czeskiego i słowackiego. Jako publicystka podejmuje tematy związane z historią opozycji sprzed 1989, a także z kulturą niezależną w Polsce i Czechosłowacji. Córka polskiego pisarza science-fiction Krzysztofa Borunia.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »