Opowieść o Vodimorze. Część II. Początek: Duch Lasu - Maciej Sobczak

Opowieść o Vodimorze. Część II. Początek: Duch Lasu

Maciej Sobczak

26,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Poligraf
ISBN 978-83-8159-959-7
Data wydania 17 lipca 2020
Język: Polski
Liczba stron: 236
Rozmiar pliku: 1,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 236
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
26,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Brawurowo opowiedziana historia tajemniczego Vodimore’a, który z prostego wiejskiego chłopca staje się mistrzem sztuk walki. Oprócz nabytych na morderczych treningach umiejętności odkrywa w sobie również te nadprzyrodzone. Opowieść jest osadzona w niesprecyzowanych zamierzchłych czasach. Tym razem śledzimy w niej zmagania  młodego  wojownika z najeźdźcą próbującym podporządkować sobie dziewicze lasy wraz z ich mieszkańcami. W tle poszukiwanie swojej tożsamości przez głównego bohatera, historia przyjaźni, miłości oraz atrakcyjnie przedstawione walki i pojedynki. Wszystko to okraszone szczyptą humoru i ironią polityczną.

"Duch Lasu" to druga w kolejności książka, a pierwsza z trzech części sagi "Początek". Dalsze losy głównych bohaterów i ich zmagania z trudną rzeczywistością, walką z siłami ciemności, można będzie śledzić w kolejnych "Opowieściach o Vodimorze" zatytułowanych: "Wilcza Skóra" oraz "Złota Góra", które wkrótce zostaną wydane.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »