On i dziewczyna - Joanna Surma

On i dziewczyna

Joanna Surma

22,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-519-4
Data wydania 19 listopada 2021
Język: Polski
Liczba stron: 146
Rozmiar pliku: 535,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 146
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
22,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Tatiana, nastoletnia wokalistka, odważnie wkracza w świat show-biznesu. Krzysztof jest uznanym pisarzem i wykładowcą z ustabilizowanym życiem osobistym. Różni ich nie tylko wiek, ale także środowiska, z których pochodzą, zainteresowania, doświadczenia i cele życiowe. A jednak mimo że on mógłby być jej ojcem, wkrótce między tymi dwojga wybuchnie uczucie dalekie od rodzicielskiej miłości…
Pożądanie, które wywraca świat do góry nogami, i fascynacja silniejsza od wszystkich racjonalnych argumentów… Ta współczesna wersja Lolity stawia pytania o naturę miłości i o to, gdzie tak naprawdę przebiega granica naszej wolności. Czy warto zaryzykować wszystko, by poznać smak zakazanego owocu?

Tatiana, siedząc w pokoju, zrozumiała, że coś czuje do Krzysztofa, aczkolwiek na razie napawało ją to przerażeniem. Trudno jej było wyobrazić sobie związek z mężczyzną o trzydzieści lat od niej starszym, do tego żonatym. Z drugiej strony dziewczęca, naiwna natura już kierowała ją w ramiona Krzysztofa. Jest taki… taki mądry - rozmyślała dziewczyna.
Najchętniej chciałaby cały czas spędzać ze swoim ukochanym. Fantazjowała o Krzysztofie. Na razie oczywiście nie zamierzała o niczym mówić mamie. Dziewczyna czuła, że ten mężczyzna odmieni jej życie. Chciała z nim być cały czas. Ta tęsknota… To nie dawało jej spać. Nie jadła, nie spała – wciąż myślała tylko o nim.

Joanna Surma

Urodziłam się w 1990 roku i pochodzę z Jaworzna. Aktualnie mieszkam w Katowicach. Ukończyłam kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Na co dzień prowadzę zajęcia o literaturze dla osób z niepełnosprawnością. Byłam wyróżniona w konkursie Dolina Kreatywna organizowanym przez TVP2. Bardzo cenię sobie twórczość Thomasa Bernharda. Piszę po to, żeby udowodnić sobie i światu, że mamy wpływ na swoje losy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »