Olo - M.M. Galik

Olo

M.M. Galik

8,53 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-941389-0-5
Data wydania 1 kwietnia 2015
Język: Polski
Liczba stron: 155
Rozmiar pliku: 212,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 155
Rozmiar pliku: 541,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
8,53 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Miało być pięknie i bezpiecznie jak w szwajcarskim banku, a wyszło jak zwykle.

Życie Ola zmieniło się w koszmar. Nagle zaczęli go prześladować bezwzględni szefowie, piękne kobiety oraz zwierzątko domowe z piekła rodem. Marzył tylko o porządnej pracy, fajnej dziewczynie i byciu wiernym własnym zasadom. Jednak w czasach kryzysu jedyne, czego można być pewnym, to pech oraz dziwaczne niespodzianki. Nawet złota rybka nie chce już współpracować na normalnych warunkach i przysparza więcej problemów niż pożytku. Na dodatek zużywa cenny alkohol.

Mimo wszystko Olo ma duszę wojownika i żywcem go nie wezmą ...

Przyprawiona ciętym dowcipem opowieść o młodym pechowcu-buntowniku. Idealna dla miłośników J. Chmielewskiej, J. Clarksona, Bridget Jones, Californication i złocistego trunku z pianką.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »