Ogród - Petra Dvorakova

Ogród

Petra Dvorakova

29,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Stara Szkoła
ISBN 978-83-67889-09-4
Data wydania 16 października 2023
Język: Polski
Liczba stron: 192
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 192
Rozmiar pliku: 2,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
29,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Zmęczony konfliktami z przełożonymi oraz stereotypowym myśleniem parafian ksiądz odchodzi z Kościoła i wprowadza się do zaniedbanego domu odziedziczonego po dziadkach. Do budynku przylega duży i zarośnięty ogród, a ksiądz postanawia tchnąć w to miejsce nowe życie i przywrócić mu dawny blask.

 

Pomimo różnych problemów konsekwentnie realizuje swój plan, jednak widmo przeszłości nie daje o sobie zapomnieć. Na domiar złego światło dnia ujrzy jedna związana bezpośrednio z księdzem mroczna tajemnica, o której nie miał dotychczas pojęcia.

 

Czy po wieloletnim stażu w stanie duchownym uda mu się powrócić do tak zwanego normalnego życia?

 

Petra Dvořáková, autorka bestsellerowych Wron oraz Jestem głód, znów przygląda się wnikliwie zakamarkom ludzkiej duszy i po raz kolejny zadaje trudne pytania bez jednoznacznych odpowiedzi.

 

 

Petra Dvořáková (ur. 1977) - czeska pisarka, publicystka i scenarzystka. Autorka bestsellerowej powieści Wrony, najpopularniejszej w Polsce czeskiej książki XXI wieku, oraz autobiograficznej prozy Jestem głód.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »