Ogród. Betonowy ul - Kamil Krzysztof Galos

Ogród. Betonowy ul

Kamil Krzysztof Galos

12,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-960787-4-2
Data wydania 8 października 2021
Język: Polski
Liczba stron: 191
Rozmiar pliku: 6,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 191
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
12,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Scena była bardzo dobra i kamerzysta po prostu biegał po studio, by złapać każdy szczegół. W pewnym momencie Stiepan zaczął wierzgać, jakby chciał się uwolnić z miłosnych uścisków chudej dziewczyny. Mimo postury, nie był jednak w stanie. Kobieta po prostu ścisnęła mu głowę udami, przytrzymała rękami i wiła się na wszystkie strony w miłosnej ekstazie. Jej dwie koleżanki siedziały na mężczyźnie i ten nie był w stanie pozbyć się tego balastu.

Stiepan machał rękami i nawet próbował uderzyć siedzącą na jego twarzy kobietę. Sofia wyczuła od razu, że coś jest nie tak. Wkrótce jego nogi zaczęły drgać, podobnie ręce dostały drgawek. Mężczyźni, którzy byli odpowiedzialni za produkcję, musieli uznać to za jakiś wyrafinowany orgazm, bo kręcili wszystko dalej, aż Stiepan przestał się ruszać i jego ciało się rozluźniło.

Sofia odeszła w cień, by nikt jej nie widział. Przeczuwała, co właśnie się wydarzyło.

- Stiepan, żyjesz? Tygrysice nieźle cię wypompowały. - Kamerzysta zaśmiał się i szturchnął aktora w ramię, ten jednak się nie poruszył. Pozostałe kobiety zniknęły gdzieś, by przygotować się do kolejnych scen.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »