Odważna i najsilniejsza. Siedem sposobów na szczęśliwe życie - Kathy Caprino

Odważna i najsilniejsza. Siedem sposobów na szczęśliwe życie

Kathy Caprino

39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-272-8201-9
Data wydania 12 lipca 2023
Język: Polski
Liczba stron: 167
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 167
Rozmiar pliku: 2,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Kathy Caprino prowadzi kobiety do przejęcia sterów w ich karierze, identyfikując i pokonując 7 najbardziej szkodliwych barier władzy, które powstrzymują je przed sukcesem, którego pragną i na który zasługują. Świat biznesu został na zawsze zmieniony przez istotny postęp i wkład, jaki wniosły kobiety. Mimo to, przy zaledwie 38% ról kierowniczych i 22% stanowisk C-suite zajmowanych przez kobiety, kobiety nadal walczą o nagrody, szacunek i autorytet, na które zasłużyły.

Na tych stronach Kathy Caprino, trenerka kariery i przywództwa, pomaga kobietom pokonać 7 niszczycielskich luk w sile roboczej, nakreśla kluczowe kroki, które można podjąć, aby uzyskać dostęp do większej pozytywnej mocy i stać się prawdziwym autorem swojego życia.

Dzięki porywającym, prawdziwym historiom kobiet, a także sprawdzonym strategiom i rozwiązaniom opracowanym przez ponad 30 najlepszych w kraju ekspertów w dziedzinach, które są niezbędne dla sukcesu kobiet ćwieczenia zawarte w tej publikacji wyposażą cię w siłę. Ponownie połączysz się z ekscytującymi marzeniami, które kiedyś miałaś i umożliwi ci podjęcie niezbędnych kroków, aby je odzyskać, jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na świat.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »