O jeden urok za daleko. Czarownice z Inverness. Tom 2 - Ludka Skrzydlewska

O jeden urok za daleko. Czarownice z Inverness. Tom 2

Ludka Skrzydlewska

42,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
ISBN 978-83-8321-740-6
Data wydania 11 października 2023
Język: Polski
Liczba stron: 400
Rozmiar pliku: 6,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 400
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
42,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Czy jeden urok wystarczy, aby zaspokoić pragnienie zemsty?

Willow długo pracowała na miano najbardziej złośliwej czarownicy z rodu McKenzie. W ostatnich czasach dziewczyna próbuje jednak zmienić swoją reputację, a w dodatku zmaga się z koszmarami, w których widzi własną śmierć. W końcu postanawia wyprowadzić się z rodzinnego domu i skupić się na rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu.

Wszystko układa się doskonale do chwili, gdy Willow poznaje nowego sąsiada, który nienawidzi czarownic. Ich kłótnie szybko przeradzają się w wojnę podjazdową. Willow próbuje nie dać się sprowokować, ale kiedy mężczyzna krzywdzi jej kota, przelewa się czara goryczy. W święto Beltane dziewczyna przywołuje Ly Erga – fae ze szkockich wierzeń, wojownika, który pokonuje każdego, kto stanie na jego drodze. Mityczna istota ma jej pomóc dać nauczkę sąsiadowi, ale już na samym początku wymyka się jej spod kontroli i rozpoczyna niebezpieczną grę…

„O jeden urok za daleko” Ludki Skrzydlewskiej to powieść z serii Czarownice z Inverness, którą można czytać niezależnie od pierwszego tomu–„Do zakochania jeden urok”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »