Nowy gwiezdny statek: Odkrycia Księga 2 - Matt Fatek

Nowy gwiezdny statek: Odkrycia Księga 2

Matt Fatek

39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-272-8093-0
Data wydania 15 marca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 330
Rozmiar pliku: 2,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Pierwszy ludzki lot międzygwiezdny.

Organizacja terrorystyczna działająca wbrew zdrowemu rozsądkowi.

I przerażające odkrycie, które ma zostać dokonane tuż poza Układem Słonecznym.

Ludzkość niestrudzenie pracuje nad przygotowaniem się do podróży do gwiazd i rozrzucenia swoich jaj po kilku kosmicznych koszach.

Julius Cousteau, od dawna uważany za zmarłego były kapitan nieudanej misji na Księżyc z 2030 roku, współpracuje teraz z agencją rządową, aby przedstawić opinii publicznej tajemniczą technologię obcych, nad którą pracował ze swoimi starożytnymi pośrednikami. W międzyczasie stara się nie zrujnować ziemskiej gospodarki i nie szerzyć strachu i przerażenia faktem, że ludzie nie są już sami we wszechświecie.

Nie wie, że jego wnuczka, Marie, która nie ma pojęcia, że on w ogóle żyje, zostaje powiązana z podejrzanymi postaciami, które nie tylko chcą zrobić jej naprawdę straszne rzeczy, ale także - w trakcie swoich działań terrorystycznych - mają szansę na wygranie międzygalaktycznej wojny. Wojny, która zbliża się nieuchronnie i jest bliżej niż można by przypuszczać.

Czy terroryści wiedzą, że zasadniczo pomagają złej stronie? Czy pierwszy kontakt ludzkości z obcymi antagonistami będzie jej ostatnim? Czy ludzkość może przetrwać galaktyczne niemowlęctwo i prosperować, czy też uschnie i umrze tam, gdzie wszyscy inni zginęli?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »