Nowoczesne biuro rachunkowe - Opracowanie zbiorowe

Nowoczesne biuro rachunkowe

Opracowanie zbiorowe

63,20 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo Infor
ISBN 978-83-8137-953-3
Data wydania 1 maja 2021
Język: Polski
Liczba stron: 186
Rozmiar pliku: 2,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
63,20 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

W ostatnim czasie biura rachunkowe stanęły przed nowymi wyzwaniami. Wynikały one nie tylko ze zmian przepisów, lecz także z nagłej konieczności wprowadzenia pracy zdalnej. W praktyce oznacza to korzystanie w szerokim zakresie z rozwiązań elektronicznych i przejście na komunikację internetową.
Wielu księgowych i właścicieli biur rachunkowych zadaje sobie pytania o to, gdzie powinna zmierzać księgowość i jakim wyzwaniom trzeba będzie sprostać w najbliższej i dalszej przyszłości. Konkretny wymiar tych wątpliwości sprowadza się m.in. do kwestii:
● Jak odnaleźć się w nowej sytuacji rynkowej?
● Jakie ryzyka i odpowiedzialność są związane z prowadzeniem biznesu księgowego w obecnych realiach?
● Czy biuro jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom, aby prowadzić działalność zgodnie z przepisami prawa?
● Jakie rozwiązania wdrożyć, aby zapewnić atrakcyjne ceny dla klienta, a jednocześnie świadczyć usługi na odpowiednio wysokim poziomie?
● Jaki model pracy biura rachunkowego będzie najlepszy i przyszłościowy – czy przejść na pracę zdalną i zrezygnować z wynajmu lokalu?
Efektem analizy tych zagadnień jest właśnie niniejsza książka. Jej Autorzy dostarczają Czytelnikowi informacji pozwalającej udzielić odpowiedzi na tak postawione pytania. Doradzają, jak powinna funkcjonować nowoczesna księgowość w 2021 r. oraz w niedalekiej przyszłości, aby przyciągać klientów i spełniać wymagania stawiane przez prawo.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »