Nowe Prawa Rodziców - zasilki, urlopy, zwolnienia - Opracowanie zbiorowe

Nowe Prawa Rodziców - zasilki, urlopy, zwolnienia

Opracowanie zbiorowe

13,58 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo Infor
ISBN 978-83-7440-422-8
Data wydania 16 listopada 2015
Język: Polski
Liczba stron: 116
Rozmiar pliku: 4,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
13,58 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Nowe prawa rodziców - pierwszy i jedyny na rynku kompleksowy poradnik wskazujący rodzicom jak w praktyce korzystać z nowych przepisów po 1 stycznia 2016 r., a firmom – jak je stosować.
Nowe przepisy zostały wyjaśnione na praktycznych przykładach.
Każdy rodzic może sprawdzić, jak od 2 stycznia 2016 r. będzie mógł skorzystać z przysługującego mu urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego, ojcowskiego lub wychowawczego. Będzie mógł zastosować znajdujące się w publikacji wzory wniosków, które należy złożyć ubiegając się o te urlopy.
Każda firma uzyska instrukcje rozliczeń urlopów przysługujących ich pracownikom jako rodzicom. Pracodawcy upewnią się, czy w praktyce prawidłowo stosują ograniczenia w zatrudnieniu dotyczące kobiet w ciąży oraz pracowników opiekujących się dziećmi do lat 4. Uzyskają także szczegółowe wyjaśnienia, w jakim zakresie, po zmianach przepisów, osobom korzystającym z urlopów związanych z rodzicielstwem przysługuje ochrona przed zwolnieniem z pracy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »