Nova - Ula Machnacz

Nova

Ula Machnacz

30,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-300-3
Data wydania 6 grudnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 188
Rozmiar pliku: 647,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 188
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
30,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Mija to doskonale zorganizowana współczesna kobieta, która bez problemu łączy życie zawodowe z osobistym. To drugie przynosi jej ostatnio więcej zmartwień niż satysfakcji. Mimo że ma wieloletniego partnera, niemal każdy wieczór spędza samotnie – ogląda romantyczne komedie i osusza kolejne butelki białego wina, po którym męczy ją okrutny kac.

Kiedy w końcu dowiaduje się, jaki jest powód ciągłej nieobecności jej ukochanego, postanawia na nowo poukładać swoje życie. Zaczyna od przeprowadzki, potem poznaje Damiana, który kocha wszystkie kobiety, ale większość z nich tylko przez jedną noc. Jej jednak oferuje przyjaźń, a nawet pomoc w umówieniu się na seks z nieznajomym… Jak Mija odnajdzie się w wirtualnym świecie szybkich randek?

To było zbyt absurdalne, żeby jej facet zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką. Borys zawsze umiał wszystko wytłumaczyć i zazwyczaj wychodziła na kretynkę, która szuka jakiejś miłosnej afery tam, gdzie jej nie ma.
– Jadę z Agatą do firmy pogrzebowej załatwić wszystkie sprawy - oznajmił Borys.
– Jechać z wami? – zapytała.
– Nie trzeba. Damy radę. Zostań w domu i przygotuj się na pogrzeb. Agata na pewno będzie potrzebowała teraz wsparcia. Bardzo kochała swoją babcię – mówiąc to, wziął portfel i kluczyki od auta, a potem ruszył do przedpokoju.
– Okej. Pociesz ją! – krzyknęła, zanim jego plecy zniknęły za drzwiami.
On wyszedł, ona została.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »