Noc, którą zapamiętasz na zawsze – gejowskie opowiadanie erotyczne - Sonja Belmont

Noc, którą zapamiętasz na zawsze – gejowskie opowiadanie erotyczne

Sonja Belmont

3,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-31947-5
Data wydania 17 czerwca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 21
Rozmiar pliku: 388,9 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 21
Rozmiar pliku: 220,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
3,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

„Kiedy któryś raz z rzędu poczuł dłoń blondyna gładzącą lekko jego plecy, zdał sobie sprawę, że mu się to podoba. Podobało mu się wszystko: to, że po raz pierwszy obaj zachowywali się wobec siebie normalnie; że nie poruszali żadnego z tematów, które zwykle pojawiały się w ich zażartych dyskusjach; że ze sobą flirtowali – i mimo że była to tylko gra, to wychodziło im to bardzo naturalnie. Podobało mu się też to, jak Caleb dziś wyglądał, i to, jak bardzo go pociągał. A najbardziej to, że mógł mu bezkarnie patrzeć w oczy.

Do Leo dotarło nagle, że dzięki ich zakładowi przez kilka kolejnych godzin może robić absolutnie wszystko i nikt nawet przez sekundę nie będzie zszokowany. Sam Caleb nie będzie w stanie ocenić, czy chłopak robi coś naprawdę, czy tylko udaje. To była fantastyczna perspektywa, dająca poczucie spełnienia i kontroli.

Szybko zrozumiał, że to wszystko cieszy go tak bardzo nie dlatego, że tak strasznie zależy mu na wygranej. Po prostu tego chciał. Od bardzo dawna.”

Opowiadanie erotyczne inspirowane serią książek o Harrym Potterze.

Odwieczni rywale Leo Walker i Caleb Blair w ramach zakładu idą razem na szkolny bal, na którym mają udawać parę. To, który z nich wycofa się jako pierwszy, ma ostatecznie rozstrzygnąć ich wieloletni konflikt, który wśród ich rówieśników urósł już do miana legendy.

Początkowo żaden nie zamierza dać za wygraną i obaj decydują się na coraz śmielsze ruchy, badając nawzajem swoje granice.

Leo szybko zdaje sobie jednak sprawę, że nie zależy mu na wygranej, a na czymś zupełnie innym... Czymś znacznie, znacznie przyjemniejszym.

Tylko co na to jego partner?

Sonja Belmont to pisząca pod pseudonimem polska autorka opowiadań erotycznych. Jest wielką miłośniczką serii książek i filmów o Harrym Potterze – w swoich tekstach inspiruje się postaciami i wydarzeniami z tego uniwersum. Najbardziej interesują ją relacje między mężczyznami, a jej ulubiony wątek to historia dwóch szkolnych rywali, którzy przekonują się, że droga od nienawiści do pożądania bywa bardzo krótka…

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »