Niepokój, czyli 19 pigułek uważności - Marcin Balicki

Niepokój, czyli 19 pigułek uważności

Marcin Balicki

29,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-956038-0-8
Data wydania grudzień 2019
Język: Polski
Liczba stron: 154
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 154
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
29,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Historia wilka, której skomercjalizowany świat bał się usłyszeć

Siła płynąca z 19 pigułek uważności, która potrafi pobudzić do refleksji, ćwiczenia w poszukiwaniu wielu możliwych znaczeń, interpretacji i kreatywnego myślenia.

Dla kogo jest ta książka?

Jeśli kochasz wilki albo chociaż psy, szukasz odpoczynku w pozornie banalnej uważności, nurtują Cię pytania — jak znaleźć zdrowy balans pomiędzy interesem człowieka a jego harmonią z przyrodą? Czym jako ludzie różnimy się od zwierząt? Albo potrzebujesz metafor możliwych do wykorzystania w pracy nad własnym rozwojem – ta książka jest dla Ciebie.

O autorze

Marcin Balicki – Prezes Zarządu Millennium Leasing Wiceprzewodniczący Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu odpowiedzialny za digitalizację.

Założyciel i moderator grupy dyskusyjnej na LinkedIn Filozofia przy sobocie (Polska) oraz współprowadzący (wraz z Darią Andrews i Łukaszem Rafałem Stojak) grupę Filozofia przy sobocie (Estetyka). Niemal w każdą sobotę można go wirtualnie spotkać w nieskrępowanej dyskusji o filozofii, zarządzaniu, rozwoju osobistym czy sztuce. Dyskusje, – bez szarlatanerii i chodzenia na skróty, – w miejscu, w którym każdy może zderzyć swoje doświadczenia i perspektywę z doświadczeniami innych, są przede wszystkim praktyką krytycznego myślenia, które jest jedną z kluczowych kompetencji XXI wieku.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »