Nieoczywista kuchnia. Jak jeść zdrowo i czuć się świetnie. Kreatywne przepisy dla każdego - Damian Kamiński

Nieoczywista kuchnia. Jak jeść zdrowo i czuć się świetnie. Kreatywne przepisy dla każdego

Damian Kamiński

30,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Rozpisani.pl
ISBN 978-83-957939-0-5
Data wydania 2020
Język: Polski
Liczba stron: 34
Rozmiar pliku: 2,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 34
Rozmiar pliku: 1,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
30,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Nieregularne spożywanie posiłków, stosowanie diet ubogich w składniki odżywcze oraz błędy żywieniowe to tylko kilka złych nawyków, które mogą wpływać na Twoje złe samopoczucie.
Pochylając się nad tym poradnikiem, pozwalasz zaprosić się na lekcję Zdrowego Odżywiania wzbogaconą nieoczywistymi przepisami na dania, z których korzystać może każdy potrzebujący urozmaicenia swojej diety zdrowotnej, jak i szukający kulinarnych inspiracji.

Damian Kamiński – pasja zmieniła go w artystę

Damian jest młodym, bardzo ambitnym kucharzem, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu restauracjach na terenie Polski i poza granicami kraju, a sukcesy odnosił w wielu prestiżowych konkursach kulinarnych na arenie ogólnokrajowej.
Karierę zawodową budował od najniższych szczebli branży gastronomicznej. Od kilku lat, z sukcesami, zajmuje się prowadzeniem kuchni restauracyjnych oraz kuchni hotelowych, często tworząc je od podstaw.
Niezliczone kursy i szkolenia z zakresu żywienia pomagają mu w zdobywaniu nietuzinkowej wiedzy, którą pragnie się podzielić.
Potrawy od podstaw stworzone przed Damiana doskonale nadają się dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dzięki temu, że „testuje” on je na najbliższych, mamy gwarancję jakości oraz najwyższej staranności o każdy szczegół, który zachwyci zarówno amatorów, jak i najbardziej wymagających krytyków.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »