Niemoralne propozycje - Anna Wrońska

Niemoralne propozycje

Anna Wrońska

26,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-082-8
Data wydania 20 lipca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 186
Rozmiar pliku: 744,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 186
Rozmiar pliku: 1,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
26,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Dwanaście historii, o których nie śniło się filozofom, ale zapewne pojawiały się w snach każdego z nas. Bo czy jest ktoś, kto nigdy nie pomyślał o romansie z partnerem znajomego lub nie marzył o przygodzie na jedną noc? Może trójkąt, wymiana partnerów albo seks w ryzykownym miejscu? Każda z tych opowieści to barwny scenariusz na temat zakazanych pragnień erotycznych. Czy powinniśmy jednak ślepo za nimi podążać? Czy nie warto pomyśleć o konsekwencjach, które mogą okazać się dużo poważniejsze, niż chcielibyśmy przyznać? „Niemoralne propozycje” to książka, która zadaje niewygodne pytania, zmuszając do refleksji nad tym, czym tak naprawdę jest miłość, a czym – pożądanie.


Anna Wrońska
Urodziła się w 1979 roku. Dorastała w wiosce, która obecnie posiada prawa miejskie. Absolwentka zarządzania i marketingu. Pracowała w różnych branżach i na różnych stanowiskach, jednak wciąż szukała swojego miejsca w życiu i wnikliwie obserwowała otaczających ją ludzi. Po ukończeniu kilku podyplomówek rozpoczęła pracę w szkole specjalnej i nadal próbuje zrozumieć motywacje ludzkich zachowań. Sama stara się być tolerancyjna, empatyczna i asertywna. Jest rozwódką, matką dorosłej już córki i właścicielką psa. Uczy cieszyć się każdą chwilą. Po swoich czterdziestych urodzinach postanowiła wyjąć z zakurzonej szuflady rozpoczęte utwory i je dokończyć. W 2021 roku wydała trzy tomiki poezji.
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »