Nauczyciel Tańca - Anna Dąbrowska

Nauczyciel Tańca

Anna Dąbrowska

23,04 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Lira
ISBN 978-83-65838-52-0
Data wydania 10 marca 2018
Język: Polski
Liczba stron: 1
Rozmiar pliku: 1,4 MB
Zabezpieczenie: Brak
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 1
Rozmiar pliku: 3,5 MB
Zabezpieczenie: Brak
Fragment: Pobierz fragment MOBI
23,04 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Byli jak dwa kontrastowe kolory – czerń i biel. Nosili w sobie mrok, lecz wierzyli, że uczucie, które ich połączyło, okaże się silniejsze niż narastające od lat ciemności…

To opowieść o chłopaku, który tańczy, by wyrzucić drzemiącą w nim złość, oraz o kobiecie, która skrywa wielką tajemnicę. To także historia jej siostry, cierpiącej na rzadką chorobę, dla której taniec okazuje się wybawieniem. Co się stanie, gdy splotą się losy tej trójki?  "Nauczyciel tańca" to powieść, która pokazuje, że miłość może przezwyciężyć wszystko!
Autorka książki, Anna Dąbrowska to urodzona w Inowrocławiu, pełnoetatowa mama i żona, właścicielka najbardziej leniwego kota na świecie. Od zawsze marzyła, żeby pisać. Jej autorskie motto brzmi: zawsze stawiam na emocje, co doceniły czytelniczki jej czterech poprzednich powieści.  "Nauczyciel tańca" to pierwszy tytuł Autorki wydany nakładem wydawnictwa Lira.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »