Naga zieleń tom I - Tomasz Karc

Naga zieleń tom I

Tomasz Karc

26,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Rozpisani.pl
ISBN 978-83-958563-0-3
Data wydania 2020
Język: Polski
Liczba stron: 160
Rozmiar pliku: 925,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 160
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
26,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Natura jest mądra. Ta prastara siła kontrolująca życie i śmierć istniała na długo przed ludźmi i istnieć będzie długo po nich. To ona wiąże ze sobą wszystko, co istnieje. Miłość, pożądanie czy zwyczajne współwystępowanie, ale czasem również gniew czy wręcz czystą nienawiść.
Pierwszy tom powieści o spotkaniu dwóch światów, pomiędzy którymi miłość i magia stały się jednym. Barwna opowieść o tym, jak splotły się losy pisarza fantastyki i tajemniczej nieznajomej. Niebiańsko pięknej, zagubionej i naiwnej. Ciekawej nowego świata i całkowicie nieświadomej tego, że postawiono ją przed piekielnie trudnym zadaniem. Jednak świat, z którego przybyła, podążał za nią krok w krok i z coraz większą determinacją żądał efektów. Dostała jedynie siedem nocy. Siedem nocy na odnalezienie celu, siedem nocy na odnalezienie sensu, siedem nocy na odnalezienie miłości, na odnalezienie siebie.
Świat ludzi czy mitycznych stworzeń… Co za różnica? Do miłości, seksu i zabijania zawsze znajdą się chętni…

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »