Nadmorska noc. Lesbijska erotyka - Annah Viki M.

Nadmorska noc. Lesbijska erotyka

Annah Viki M.

3,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-11699-9
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Liczba stron: 17
Rozmiar pliku: 519,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 17
Rozmiar pliku: 250,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
3,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

„– Ale dobrze – wzdycha, a ja przekręcam się do niej i skubię ustami płatek jej ucha.

– Dobrze to dopiero będzie – szepczę. Niewątpliwie na mnie działa. Moja cipka pulsuje rytmicznie. Przekręcam się szybko i siadam na niej okrakiem. Sięgam ręką do jej cipki i tym razem ją pocieram przez materiał. Wypycha biodra. Trę mocniej. Ale po chwili przestaję i słyszę jej jęk zawodu. Nie widzę wyraźnie jej twarzy. Łapię ją za włosy, ściskam je mocno, przybliżam się i szepczę wprost do jej ust. – Będziesz moją grzeczną dziewczynką?

– Tak – mówi, lecz prawie niesłyszalnie. Lewą ręką wciąż trzymam ją za włosy, prawą łapię za twarz, za policzki i ściskam mocno.

– Nie słyszę. Powiedz tak, żebym usłyszała i zrozumiała – syczę.

– Tak, będę twoją grzeczną dziewczynką. – Jej głos jest urywany z podniecenia.”

 

Marta, mimo stałego związku z Kaśką, wciąż szuka nowych przygód i wrażeń, przy okazji nie mogąc zapomnieć o starej miłości. Tym razem trafia wieczorem do sopockiego klubu, gdzie wpada na jedną z kochanek... Co wydarzy się tej nocy na plaży? Z kim finalnie będzie Marta, rozdarta między kilkoma kobietami?

 

Annah Viki M. - pseudonim kobiety, która nie chce zostać odnaleziona, natomiast sama chciałaby odnaleźć idealne barwy namiętności i szuka ich bezpruderyjnie na stronach swoich opowiadań erotycznych i nie tylko. Tworzy kolorowe postacie pełne uczuć i emocji, które nie boją się sięgać po to, czego pragną. Sama nie boi się pisać mocno i dosadnie, przesuwając granicę i puszczając oko do czytelnika.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »