Myśli banalne i niebanalne - Anna Maria Mianowska

Myśli banalne i niebanalne

Anna Maria Mianowska

12,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-7900-104-0
Data wydania 4 października 2013
Język: Polski
Liczba stron: 70
Rozmiar pliku: 662,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 133
Rozmiar pliku: 852,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
12,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis


W sprzedaży ukazał się e-book autorstwa Anny Marii Mianowskiej, który jest przykładem dosyć specyficznej literatury. Jest to mianowicie uporządkowany zbiór aforyzmów, sentencji, maksym i złotych myśli. Wszystkie zawarte krótkie formy wypowiedzi wymienione powyżej są oryginalnym dziełem autorki i mówią na temat różnych spraw, takich jak: artyści, anioły, Biblia, bieda, bliźni, Bóg, cierpienie, błądzenie, cnoty, czas, człowiek, dojrzałość, dusza, dzieci, dom, dobro i zło, cywilizacja, droga, duchowość. Tematyka tego utworu jest zatem dosyć obszerna, ale skoncentrowana na ważnych sprawach i trochę filozoficznych pytaniach, na które autorka udziela odpowiedzi pomocnych w budowie życiowej mądrości każdemu potencjalnemu Czytelnikowi.

Anna Maria Mianowska nie pretenduje do bycia wszechwiedzącą, ale przedstawia własną propozycję spojrzenia na poruszone sprawy i tematy tak, aby na skróty przemycić trochę życiowej mądrości i podzielić się nią z Czytelnikami. Robi to, jak sama mówi, bo współczesny świat jest bardzo zabiegany i brakuje w nim czasu na kulturę, literaturę i refleksję. Jest to propozycja do zatrzymania się, zastanowienia, refleksji nad ważkimi sprawami i wyciągania z tego wniosków dla siebie.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »