Myślenie lateralne. Czym jest i jak wiele znaczy - Edward de Bono

Myślenie lateralne. Czym jest i jak wiele znaczy

Edward de Bono

29,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Studio Emka
ISBN 978-83-65068-47-7
Data wydania 26 czerwca 2015
Język: Polski
Liczba stron: 111
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 111
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
29,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

 

 

Myślenie lateralne jest sprawnością, którą można nabyć tak samo jak inne umiejętności, na przykład jazda konna czy pieczenie ciasta. W czasie ogromnej konkurencji w biznesie, kiedy musi on reagować na szybko zmieniające się trendy i dostosowywać się do wyzwań obecnego rynku gospodarczego, zdolność znajdowania innowacyjnych rozwiązań i skutecznych strategii jest niezbędna. Umiejętność kreatywnego myślenia, dostępna każdemu, jest podstawowym narzędziem do osiągania zawodowego i osobistego sukcesu.
Mogą je stosować wszyscy i wszystkim przynosi ono korzyści. Ta książka uświadamia nam, na czym polega myślenie lateralne – identyfikuje metody umożliwiające jego rozpoznanie i podaje wskazówki, jak zastosować je i rozwinąć we własnym życiu. Potwierdza kierunki oraz cel myślenia lateranego i zachęca czytelnika do wykształcenia w sobie nawyku używania go, by zwiększyć swój potencjał.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »