My Brutal Mafia King - A. S. Laurence

My Brutal Mafia King

A. S. Laurence

39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8320-752-0
Data wydania 12 maja 2023
Język: Polski
Liczba stron: 343
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 343
Rozmiar pliku: 3,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Życie Gai Roy jest prawdziwym koszmarem, o co zadbał jej ojciec alkoholik. Każdego dnia młoda kobieta znosi znęcanie psychiczne i fizyczne. Jakby codziennego cierpienia nie było dość, pewnego dnia zostaje porwana.
Jej porywacz to Percy Villin – szef mafii w Teksasie. Mężczyzna uświadamia Gai, że jeżeli dziewczyna chce żyć, musi robić to, co jej każe. I nie zaprzeczać, kiedy przedstawi ją jako swoją narzeczoną.
Percy jest zimnym i brutalnym mężczyzną, który szybko uzmysławia Gai, że okrucieństwo to, coś, czego nigdy tak naprawdę nie widziała na własne oczy. Świat Percy’ego spływa krwią, a dziewczyna szybko musi się w nim odnaleźć. Inaczej czeka ją śmierć.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Opis pochodzi od Wydawcy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »