Morderstwo na łące - Tracy Donley

Morderstwo na łące

Tracy Donley

34,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-8341-066-1
Data wydania 28 września 2023
Język: Polski
Liczba stron: 220
Rozmiar pliku: 3,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 220
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
34,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Czasami grzebanie w przeszłości może być zgubne....

Historyczka Rosemary Grey wraca do Stanów Zjednoczonych po długiej wyprawie do Europy, podczas której wygłosiła cykl wykładów na tamtejszych uczelniach. Teraz zamierza odpocząć i spędzić trochę czasu ze swoimi przyjaciółmi w ich przytulnym domku w Nowej Anglii, w miejscowości Paperwick. Paperwick to nie tylko urokliwa wioska to miejsce, gdzie co roku odbywa się Festiwal Założycieli, której impreza Rosemary nie może się doczekać.
Atrakcją tegorocznego festiwalu ma być spacer po lokalnym cmentarzu, podczas którego zebrani uczestnicy będą przywracać do życia duchy założycieli wioski. Nic nie pociąga Rosemary bardziej niż zgłębianie lokalnych mitów i historii przekazywanych przez najstarszych mieszkańców.
Najbarwniejszą legendą jest ta, która mówi o kobiecie oskarżonej o czary i pochowanej w XVII w. na łące nieopodal cmentarza. Ku zaskoczeniu Rosemary, okaże się, że ta dawna historia ma bezpośredni związek z wydarzeniami, które mają miejsce w teraźniejszości.

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej części przygód Rosemary Grey, przygód, które zafascynowały rzesze wielbicieli cosy crime na całym świecie.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »