Moment życia. Ulotna chwila. Tom 2 - Joanna Zawadzka

Moment życia. Ulotna chwila. Tom 2

Joanna Zawadzka

25,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-415-9
Data wydania 6 września 2021
Język: Polski
Liczba stron: 186
Rozmiar pliku: 1,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 186
Rozmiar pliku: 797,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
25,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Gdy do Joanny dociera wiadomość, że jej były partner lada dzień ma wyjść z więzienia, pada na nią blady strach. Kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że decydując się na współpracę z policją, naraziła się na wściekłość Krzysztofa, który teraz pragnie tylko jednego: zemsty. Jeszcze bardziej niż o siebie, Joanna obawia się o bezpieczeństwo Szymka, ich syna.

Wkrótce jednak okazuje się, że spotkanie po latach przebiega zupełnie inaczej, niż to sobie wyobrażała. Uczucia, o których oboje sądzili, że już dawno wygasły, nagle ożywają na nowo. Jednak droga do szczęścia w tym przypadku nie będzie prosta: niedokończone sprawy z przeszłości i ludzie, którzy niegdyś zostali w nie zamieszani, nie pozwolą się tak łatwo usunąć w cień.

Czy mimo wszystko Joannie i Krzysztofowi uda się wykorzystać drugą szansę na miłość?

Kiedy po położeniu Szymona spać wykąpałam się i miałam położyć się sama, rozległo się ciche pukanie. Wiedziałam, że to Krzysztof stoi po drugiej stronie drzwi. Przez chwilę wahałam się, czy otworzyć, ale wiedziałam, że odwlekanie tego spotkania w niczym nie pomoże. Uchyliłam drzwi. Stał tam. Patrzył na mnie. Nie wiedziałam, co powiedzieć. Zwykłe „cześć”, „hej”, „dzień dobry” w ogóle nie pasowały do tej chwili.
– Wejdź – wydusiłam z siebie.
Wszedł do środka i od razu skierował się do salonu, który był też moją sypialnią. Mieliśmy małe mieszkanie, około czterdziestu metrów kwadratowych. Szymon miał swój pokój, ja zajmowałam salon. Krzysztof, kiedy tam wszedł, wydawało mi się, że zagarnął całą przestrzeń, a ja przestałam nawet mieć czym oddychać. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że to strach zabiera mi dopływ tlenu.


Joanna Zawadzka – Urodziła się w 1991 roku, mieszka w Płońsku. Ukończyła finanse i rachunkowość w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku, a magisterium w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Na co dzień pracuje jako księgowa. Jej wielkie pasje, bez których nie wyobraża sobie życia, to pisanie i czytanie. Publikowanie swojej twórczości rozpoczęła w 2014 roku w serwisie Wattpad. Już rok później nakładem wydawnictwa Novae Res ukazała się jej pierwsza powieść „Moment życia”.

Jej najnowsza powieść to kontynuacja losów Joanny i Krzysztofa.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »