Mój ojciec nazista - Kate Hewitt

Mój ojciec nazista

Kate Hewitt

49,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Filia
ISBN 978-83-8357-392-2
Data wydania 13 marca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 308
Rozmiar pliku: 3,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 308
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
49,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Powieść autorki bestsellerowej „DZIEWCZYNY Z BERLINA"

Kochasz ojca z całego serca. Ale co, jeśli nie jest tym, za kogo go masz? Co jeśli przez całe życie skrywał przed Tobą niewybaczalny sekret?

Libby Trent wierzy, że zna różnicę między dobrem a złem. Ale wszystko ulega zmianie, gdy dowiaduje się o Hansie Brennerze, naziście, który uciekł z Niemiec po drugiej wojnie światowej. Zbrodniarzu wojennym, który całe życie spędził w ukryciu.

Mężczyzną podejrzany o bycie Hansem Brennerem jest ukochany ojciec Libby.

Najcudowniejszy, najłagodniejszy mężczyzna, jakiego zna. Który wychował ją samotnie, który mieszka w jej domu rodzinnym. Który opiekuje się jej dziećmi.

Gdy Libby odnajduje w sypialni taty tajemnicze pudełko, wie, że może zawierać dowody. Ale czy odważy się je otworzyć, jeśli zawartość może udowodnić, że jej ojciec jest winien najbardziej obrzydliwych zbrodni w historii?

Bo jeśli znajdzie dowody, to nie będzie tylko wybór między dobrem a złem. Będzie musiała zdecydować, czy zdradzić ojca…

„Fenomenalna… Niesamowita…. Nie dało się jej odłożyć. Będziecie walczyć o każdy oddech…” PageTurners ★★★★★ „Co za emocjonalny rollercoaster! Nie jestem w stanie wam powiedzieć, ile razy płakałam!... Jestem zachwycona!” @bookreviewsandfun ★★★★★ „Niesamowicie poruszająca… Pełna emocji opowieść, która wciągnęła mnie na cały dzień” NetGalley ★★★★★ „Ta SPEKTAKULARNIE napisana książka musi znaleźć się na liście każdego, kto czyta fikcję historyczną… Bardzo długo będę pamiętać tę książkę.” Goodreads

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »