Moc dobrych słów - Matt Haig

Moc dobrych słów

Matt Haig

31,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Burda Książki
ISBN 978-83-8251-242-7
Data wydania 12 października 2022
Język: Polski
Liczba stron: 272
Rozmiar pliku: 1,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 272
Rozmiar pliku: 821,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
31,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Bestseller „New York Timesa” i “Sunday Timesa”.

Nowa książka autora Biblioteki o północy, która zrobiła furorę na świecie i sprzedała się w ponad dwóch milionach egzemplarzy. W plebiscycie czytelników lubimyczytać.pl została Książką Roku 2021.

Refleksje nad nadzieją, przetrwaniem i skomplikowanym cudem życia. Nic nie jest silniejsze od maleńkiej nadziei, która nie chce zgasnąć. Moc dobrych słów to zbiór małych wysepek nadziei. Zamieszczone tu historie ku pokrzepieniu pozwalają zobaczyć siebie i świat na nowe sposoby. Mieszanka filozofii, osobistych zapisków i autorefleksji Matta Haiga czerpie z wiedzy filozofów i ocaleńców z różnych epok, od Marka Aureliusza po Nellie Bly, Emily Dickinson i Jamesa Baldwina. Warto sięgnąć po tę książkę, gdy potrzebujemy przyjaciela, troskliwego uścisku czy przypomnienia, że nadzieję można znaleźć w nieoczekiwanych miejscach.

"To zbiór aforyzmów i inspirujących opowieści o przetrwaniu wbrew wszystkiemu, to przewodnik po życiu i szukaniu nadziei w tych pogmatwanych czasach." „Guardian”

"Haig to jeden z najbardziej inspirujących popularnych autorów naszej epoki, piszących o zdrowiu psychicznym." „Independent” (Londyn)

"Kocham jego książki." Jodi Picoult

"Matt Haig ma w sobie empatię dla człowieczeństwa z jego jasnymi oraz ciemnymi stronami i konstruuje swoje opowieści przy użyciu pełnej palety barw." Neil Gaiman

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »