MOB! Człowiek za burtą - Tomasz Cichocki

MOB! Człowiek za burtą

Tomasz Cichocki

35,00 zł29,75 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-964505-6-2
Data wydania 31 października 2022
Język: Polski
Liczba stron: 224
Rozmiar pliku: 995,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 224
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
35,00 zł29,75 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Oto żeglarska opowieść niczym sama woda – może zdawać się na pierwszy rzut oka złudnie niepozorna, ale wystarczy moment, by spokornieć przed mocą żywiołu. W rytm przypływów i odpływów, dostrajając się do nagłych zmian pogody, odpierając wiatry i deszcze, przeczekując flauty, niesie czytelnika historia snuta na dwa głosy: pędzącego za pragnieniem serca wilka morskiego i enigmatycznego lekarza rezydującego gdzieś na krańcu świata. Ile wody musi upłynąć i w jak dramatycznych okolicznościach, by losy tych dwóch mężczyzn się splotły?

Tomasz Cichocki, żeglarz, autor bestsellerowej i nagradzanej książki “Zew oceanu”, ponownie wciąga nas w zapierającą dech w piersiach opowieść o przygodach, jakich doświadcza człowiek żyjący niemal cały czas na morzu.

MOB! Człowiek za burtą! to opowieść o życiu. O walce. O determinacji w podążaniu własną ścieżką. Czasem wręcz o rozpychaniu się łokciami w nieprzychylnej rzeczywistości, by po raz kolejny i kolejny, i kolejny, pomimo wszystko, znów poczuć wiatr w żaglach i wrócić na kurs.

Rekomendacja:

Opisane tu wydarzenia przyprawiają o zawrót głowy. Jakbym czytała wysokogórskie zmagania: ze sobą, z żywiołem, z niepokorną naturą. Ale i tak myślę, że o odwagę tu chodzi. Odwagę podejmowania wyzwań, stawiania sobie kolejnych celów, nie poddawanie się i wytrwałość.

Polecam,

Kinga Baranowska

himalaistka

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »