Midsommar - Katja Slonawski

Midsommar

Katja Slonawski

3,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-20607-4
Data wydania 19 czerwca 2020
Język: Polski
Liczba stron: 13
Rozmiar pliku: 514,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 13
Rozmiar pliku: 249,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
3,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Alicia i jej przyjaciel Alex świętują Midsommar na archipelagu wspólnie z nową dziewczyną Alexa – Sabine. W drodze na imprezę Alicia zaczyna patrzeć na swojego przyjaciela w zupełnie innym świetle. Fantazjuje o jego wyrzeźbionych mięśniach, które napierają na jej piersi… to takie zakazane. Takie brudne.
Na imprezie wszyscy są zadowoleni, a grupa wygląda na naprawdę zżytą. Każdy jest taki bezpośredni… czy Sabine nie spoufala się przypadkiem za bardzo? To świętowanie Midsommar będzie wypełnione niespodziankami, których Alicia długo nie zapomni.

Katja Slonawski pisze emocjonujące nowele erotyczne o zwykłych ludziach w niecodziennych sytuacjach. Skupiając się na przyjemnych doznaniach, które mogą płynąć tylko z ludzkiego dotyku i naszych oczekiwań, przedstawia złożone postaci, które przekraczają granice tradycyjnych opowiadań erotycznych. Katja Slonawski jest nowelistką i artystką słowa, mieszka w Skanii, ale urodziła się i wychowała w Göteborgu.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »