Max - Hermia Stone

Max

Hermia Stone

34,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB, PDF

Wydawnictwo Inanna
ISBN 978-83-7995-570-1
Data wydania 14 marca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 252
Rozmiar pliku: 963,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 252
Rozmiar pliku: 794,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 252
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
34,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB, PDF

Opis

ONE LOVE, ONE HEART, ONE DESTINY

Czerwona nić przeznaczenia to symbol. Mit mówiący, że dwie osoby są sobie pisane niezależnie od czasu i miejsca, tego, kim są i czym się zajmują. Ludzie połączeni w ten sposób muszą się spotkać, a nić nawet, gdy się plącze, to nigdy się nie zerwie.

Max Valentino wierzy, że pewnej nocy spotkał dziewczynę, która znajdowała się na drugim końcu jego nici. Co z tego, kiedy nawet nie poznał jej imienia, widział ją tylko raz w życiu, a było to, bagatela, piętnaście lat temu.

Robin Wood nie wierzyła w przeznaczenie, ale pewnej nocy spotkała mężczyznę, który znajdował się na drugim końcu jej nici. Odmienił jej życie i sprawił, że stała się tym, kim jest teraz, choć znali się tylko kilka godzin i nigdy więcej się nie spotkali.

Aż do teraz. Oboje się zmienili, dorośli, rozwinęli się, inaczej postrzegają otaczający ich świat. Czy magiczna czerwona nić jest silniejsza niż rzeczywistość, czy przeszłość powinna zostać tam, gdzie jej miejsce – w przeszłości?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »