Maślana - Michał Krupa

Maślana

Michał Krupa

22,50 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-7900-327-3
Data wydania 3 marca 2015
Język: Polski
Liczba stron: 211
Rozmiar pliku: 676,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 211
Rozmiar pliku: 1,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
22,50 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Michał Krupa, autor powieści „Maślana”, zabiera czytelnika do krainy płatnych morderców i zdemoralizowanych przedstawicieli „półświatka”. Bohaterem książki jest wyspecjalizowany w doskonałym władaniu mieczem i innymi rodzajami broni mężczyzna o pseudonimie „Maślana”. Jego życie to zabijanie ludzi za pieniądze. Jest naprawdę dobrym, czujnym specjalistą, który ceni się wysoko. Jego życie komplikuje się jednak, kiedy pewien zleceniodawca, niejaki Wiciewski, chce go oszukać i nie wypłacić należnego wynagrodzenia za ciężką pracę. „Maślana” staje więc po przeciwnej stronie barykady. Dzięki temu poznaje Magdalenę – panią naukowiec, która opracowała technologię tajemniczej, przerażającej broni. Łącząc swoje siły, wszczynają wojnę na międzynarodową skalę.

Autor przemyca w książce ciekawe, najczęściej zabawne spostrzeżenia na temat współczesnej Polski i świata. Ale przede wszystkim każe czytelnikowi zastanowić się nad tym, czy istnieje różnica między niewykształconym, płatnym mordercą, pozbywającym się ludzi detalicznie, a światem naukowców, pracujących nad przerażającymi narzędziami popełniania masowych zbrodni.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »