Martwa natura z księżycem - Marian Piotr Rawinis

Martwa natura z księżycem

Marian Piotr Rawinis

14,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-51174-1
Data wydania 11 września 2020
Język: Polski
Liczba stron: 243
Rozmiar pliku: 376,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 243
Rozmiar pliku: 1,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
14,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

W miejskiej komendzie, gdzieś w Polsce, czas mija głównie na zatrzymywaniu nieszkodliwych sprawców wykroczeń, ściganiu drobnych złodziejaszków oraz walce z lokalnymi dilerami. Przychodzi jednak moment, kiedy ofiarą zabójstwa pada miejscowa „gruba ryba”. Zwłoki denata znaleziono w samochodzie zaparkowanym pod motelem. Przed policjantami prawdziwe wyzwanie. Wreszcie mają okazję, by pokazać swoje umiejętności. Czy sprostają wyzwaniu?

„Martwa natura z księżycem” otrzymała II nagrodę w konkursie na współczesną polską powieść kryminalną zorganizowanym przez PW Rzeczpospolita SA i magazyn Detektyw.

Marian Piotr Rawinis (ur. 1953) – poeta, powieściopisarz. W czasie stanu wojennego był więźniem politycznym za działalność opozycyjną. Przez lata mieszkał w Częstochowie, gdzie współorganizował pierwszą niezależną gazetę częstochowską – „Dziennik Częstochowski”, którą prowadził jako redaktor naczelny. Był korespondentem PAP, publikował w prasie regionalnej i ogólnopolskiej. W latach 80. publikował liczne powieści kryminalne i sensacyjne, także pod pseudonimem Peter Janees. Zasłynął serią powieści historyczno-obyczajowych „Saga rodu z Lipowej”. Obecnie mieszka na Mazurach.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »