Marikowo - Mario Bjorn

Marikowo

Mario Bjorn

42,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67511-55-1
Data wydania 1 stycznia 2021
Język: Polski
Liczba stron: 160
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 160
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
42,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

"Marikowo. Niekończąca się opowieść" to piękna i wzruszająca podróż po świecie dziecięcej wyobraźni. Czy uda się ocalić baśniową krainę przed obezwładniającym smutkiem i rozwiązać tajemnicę czarnej wody?

Marikowo jest wspaniałym miejscem zamieszkałym przez bajkowe istoty. Wszyscy są szczęśliwi i żyją w dostatku. Zjawisko smutku i nudy jest im zupełnie obce. Wielka w tym była zasługa pięknej i odważnej królowej Mariki.

Niestety teraz baśniowy świat traci swoją magię. Ropuch Pit jako pierwszy padł ofiarą nadciągających zmian. Chociaż zawsze chętny był do rozmowy, a często nawet więcej mówił, niż wypada, teraz nikt nie potrafi zachęcić go do dyskusji. Wilk Linuk, rycerz Shin'ji oraz pegazojednorożec Celesi postanawiają rozwikłać tę niepokojącą zagadkę.

Czym jest czarna woda, która pojawiła się w królestwie? Jaki ma związek z rozprzestrzeniającą się apatią? Dzielni bohaterowie mają niewiele czasu. Coraz więcej baśniowych stworzeń poddaje się złemu humorowi. W takim stanie nie da się rozwiązać żadnej zagadki! Jak pokonać smutek?

"Marikowo. Niekończąca się opowieść" to pierwsza książka napisana przez Mario Bjorna. Autor zabiera młodych czytelników w świat pięknych baśni i bajek. Pełne humoru przygody oryginalnych bohaterów nie tylko bawią, ale też niosą ze sobą wiele wartościowych lekcji.

Jak poradzić sobie z silnymi emocjami? Jak wielka może być siła prawdziwej przyjaźni i miłości? Wszystko to można odkryć podczas niezwykłych przeżyć rycerza, wilka i pegazojednorożca, którzy nigdy nie poddają się złemu humorowi.

Książka jest ozdobiona pięknymi ilustracjami, które dodatkowo uprzyjemniają odkrywanie kolejnych sekretów Marikowa.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »