Mały lord - Burnett Frances Hodgson

Mały lord

Burnett Frances Hodgson

12,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-10239-8
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Liczba stron: 269
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 269
Rozmiar pliku: 492,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
12,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Powieść o sile i potędze dziecięcej miłości, która sprawia, że obdarzony nią człowiek odzyskuje radość oraz sens życia. Jan Artur of Dorincourt jest hrabią zamieszkującym piękny zamek w Anglii. Wystawne życie nie przynosi mu jednak szczęścia – wiekowy i chory staje się coraz bardziej samotny oraz zgorzkniały. Kilka lat po śmierci syna, wiedziony poczuciem obowiązku, postanawia sprowadzić do siebie wnuka oraz jego matkę. Cedryk Errol, pełen życia i radości chłopiec, wniesie do pałacu dziadka dawno już zapomnianą tam radość.

Brytyjska powieściopisarka i dramaturg. Autorka 39 powieści, głównie adresowanych do młodych czytelników. To właśnie te utwory (przede wszystkim „Mała księżniczka”, „Tajemniczy ogród” i „Mały lord”) przyniosły jej bardzo dużą popularność, w XX wieku zostały przeniesione na deski teatru i ekrany, także jako filmy animowane. Powieści oraz sztuki teatralne, które pisała z myślą o dorosłych odbiorcach, dotyczyły problematyki społecznej.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »