Mały Książę. Francuski z Antoine’em de Saint-Exupérym -

Mały Książę. Francuski z Antoine’em de Saint-Exupérym

36,90 zł33,21 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo NKB Tatsiana Bursevich
ISBN 978-83-964751-6-9
Data wydania 19 czerwca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 534
Rozmiar pliku: 14,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 534
Rozmiar pliku: 10,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
36,90 zł33,21 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Opis książki/treści:

Mały książę – to powiastka filozoficzna autorstwa Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Klasyka światowej literatury. Opowieść o dorastaniu do wiernej miłości, przyjaźni, lojalności i odpowiedzialności za drugiego człowieka. Jest to książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać.

Na małej asteroidzie B 612 mieszka Mały Książę. Pewnego dnia odkrywa, że na jego planecie wyrosła piękna róża. Chłopiec otacza ją troską — regularnie podlewa i osłania przed wiatrem. Niestety kwiat nie docenia jego starań. Rozczarowany zachowaniem róży, Mały Książę wyrusza w podróż na inne planety, gdzie spotyka różne postacie, które poruszają jego refleksję nad światem i życiem.

Opis Metody:

Metoda Ilyi Franka pozwala uczyć się języka przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym tłumaczeniem.

Całą zawartość książki podzieliliśmy na akapity i dodaliśmy 100% tłumaczenia, dlatego nie będziesz miał problemów ze zrozumieniem treści. Najpierw czytasz akapit z tłumaczeniem, następnie czytasz ten sam akapit bez tłumaczenia, czyli “płyniesz bez asekuracji”. Właśnie wtedy Twój mózg łączy angielskie i polskie znaczenia w jedną całość, a Ty przyswajasz język.

Z serii mogą korzystać zarówno osoby początkujące i średniozaawansowane (czytając najpierw część z tłumaczeniem, a potem bez tłumaczenia). I też osoby zaawansowane (czytając w odwrotnej kolejności albo tylko oryginalną część).