Magija enochiańska. System magiczny oparty na przekazach od aniołów - Lon Milo DuQuette

Magija enochiańska. System magiczny oparty na przekazach od aniołów

Lon Milo DuQuette

50,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Illuminatio
ISBN 978-83-8371-187-4
Data wydania 27 marca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 344
Rozmiar pliku: 18,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 344
Rozmiar pliku: 8,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
50,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Jeśli chcesz poznać okoliczności powstania wyjątkowego systemu, jakim jest magija enochiańska, dowiedzieć się, czym są księga Soyga lub anielski alfabet, a także nauczyć się używać Lamenu, Świętego Stołu lub Chorągwi Wszechświata, ta książka bez wątpienia powinna znaleźć się w twojej magicznej biblioteczce.

„Magija enochiańska” to przystępny, interesujący, osobisty, a przede wszystkim praktyczny podręcznik oraz doskonały przewodnik po labiryncie tego systemu. Zapewni ci odpowiednie podstawy teoretyczne, a także skuteczne narzędzia do rozpoczęcia życiowej przygody.

Magija enochiańska opiera się na przekazach od aniołów, spisanych przez maga Johna Dee i jego współpracownika, medium Edwarda Kelleya. System ten rozpropagował Aleister Crowley wraz ze swoim Hermetycznym Zakonem Złotego Brzasku.

Niniejsza publikacja wprowadzi cię w arkana i uporządkuje twoją wiedzę o magiji enochiańskiej, opierając się wyłącznie na oryginalnych manuskryptach. Książka prezentuje obszerny materiał, wzbogacony kilkudziesięcioma ilustracjami i przekazany w bardzo przystępny sposób, o co zadbał znany z lekkiego pióra Lon Milo DuQuette. „Magija enochiańska” to harmonijne połączenie klasycznej naukowości, praktycznych instrukcji magicznych i anegdotycznych opowieści.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »