Mac na gorącym, blaszanym dachu - Melinda Metz

Mac na gorącym, blaszanym dachu

Melinda Metz

39,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Virtualo
ISBN 978-83-272-7358-1
Data wydania 15 września 2022
Język: Polski
Liczba stron: 216
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 216
Rozmiar pliku: 741,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
39,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

MacGyver, kot o skłonnościach przestępczych, zawsze jest o krok od kłopotów. Ale kiedy natrafia na miot pięciu kociąt bez matki, ma naprawdę pełne ręce roboty. Mac musi zaopiekować się tymi milutkimi futrzakami, przynajmniej do czasu, aż znajdzie dla każdego z nich człowieka. Nie będzie to jednak łatwe. Nie wtedy, gdy Mac jest głównym podejrzanym w sprawie serii kradzieży w Storybook Court - a jego kochający, ale zatroskani właściciele, Jamie i David, umieścili go w areszcie domowym. Jakby to mogło powstrzymać tak sprytnego kota jak Mac...

Z pięcioma głodnymi gębami do wykarmienia - i dwoma lokalnymi detektywami na ogonie - MacGyver ma pełne ręce roboty. Jest zdeterminowany, by wykryć prawdziwego złodzieja. Ale kiedy w powietrzu czuć powiew romansu, nie może się oprzeć, żeby nie zostać swatem. Jednemu z detektywów strasznie podoba się aspirująca aktorka, która wprowadziła się do sąsiedztwa. A jego partnerka wygląda na taką, której też przydałoby się przytulenie. Z niewielką pomocą tych uroczych kociąt Mac jest pewien, że miłość uratuje sytuację.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »