Ludzie z poczuciem celu - Kevin Murray

Ludzie z poczuciem celu

Kevin Murray

34,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo JS and CO
ISBN 978-83-951395-2-9
Data wydania 10 stycznia 2018
Język: Polski
Liczba stron: 425
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 425
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
34,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

"Ludzie z poczuciem celu" to książka o kluczowej sprawie dla współczesnego lidera. O jego "powołaniu" i budowie morale zespołów w trudnych, coraz bardziej niepewnych, a jednoczenie niosących coraz to nowe możliwości czasach.

PURPOSE to angielski termin, który nie ma polskiego odpowiednika. Bo to coś więcej niż cel, zadanie, target. Tu chodzi o wizje i cel, które nadają znaczenie i sens temu co robimy. Cele i zadania musimy ustawicznie weryfikować i zmieniać, podtrzymując zarazem obrany kierunek i wartości. Zmieniać motywacje w determinacje. To dziś podstawowe zadanie nie tylko dla top managerów, lecz i kierowników średniego szczebla, dla ich coachow i doradców. Autor, odwołując się zarówno do badań jak i praktyki, podstaw dobrej szefowskiej rozmowy, storytelingu i neuronauki  - oferuje czytelnikowi prosty instruktaż, jak prowadzić ludzi i pobudzać wśród nich "purpose driven life" - życie i pracę z poczuciem misji. Bardzo wartościowa książka. Niech Wam służy!

Jacek Santorski

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »