Łowca - Mateusz Śliwiński

Łowca

Mateusz Śliwiński

35,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-68032-16-1
Data wydania 9 luty 2024
Język: Polski
Liczba stron: 382
Rozmiar pliku: 697,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 382
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 382
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
35,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF, MOBI

Opis

„Łowca grasuje na dworcu Kaliskim” – brzmi jedna z hipotez, gdy w Łodzi znajdowane są ciała kolejnych kobiet. Wszystkie są młode, a ich ciała umyto i ułożono w pozach, które zdają się być kodem przesyłanym przez mordercę.

Co zabójca chce powiedzieć światu? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, prowadzący sprawę śledczy, Urszula Krawczyk i Ed Żuchowski, będą musieli zgłębić mroczną tajemnicę miasta skrywaną przez władze, a sięgającą czasów końca wojny i PRL.

O autorze

Mateusz Śliwiński (ur. 2 stycznia 1987 roku) – bezgranicznie zakochany w spacerach ze swoim Jack Russel Terierem; Stefciem. Pisarz, autor powieści i dramatopisarz. Przedsiębiorca, zawodowo związany z bankowością. Jako student Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku filologii polskiej publikował felietony do różnych periodyków.

Dzięki miłości do rodzinnej Łodzi, w której osadzone są kolejne jego powieści, czytelnicy mogą przenieść się do tego postindustrialnego miasta, odkrywając jego nieoczywiste zakamarki.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »