Lovelight Farms #2. Evelyn & Becket - B.K. Borison

Lovelight Farms #2. Evelyn & Becket

B.K. Borison

54,90 zł46,67 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-8231-514-1
Data wydania 22 kwietnia 2024
Język: Polski
Liczba stron: 480
Rozmiar pliku: 3,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 480
Rozmiar pliku: 8,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
54,90 zł46,67 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

O spotkaniu z Evelyn niełatwo zapomnieć. Beckett, przystojny farmer, właśnie zdaje sobie z tego sprawę... Jeden wspólny weekend i nawet taki podrywacz jak on zupełnie stracił głowę! Ale to były tylko dwie cudowne noce, po których każde z nich wróciło do swojego życia. Kiedy w ramach konkursu, organizowanego w mediach społecznościowych, kobieta pojawia się na jego farmie, Beckett jest zupełnie zdezorientowany. Szybko okazuje się, że Evelyn poznana w barze, to także Evelyn St. James – znana na całym świecie influencerka! Gdy kobieta znów wyjeżdża, farmer postanawia w końcu ruszyć naprzód i raz na zawsze o niej zapomnieć.

Ale dla Evelyn nie jest to takie proste. Przytłoczona sławą i ciągłym życiem online coraz częściej wraca myślami do pobytu na farmie – do miejsca, gdzie po raz ostatni czuła się naprawdę szczęśliwa. I nie ma to absolutnie nic wspólnego z gorącym farmerem, z którym spędziła dwie niesamowite noce…

Evelyn postanawia wrócić do urokliwego miasteczka Inglewild, aby na nowo odnaleźć siebie i kto wie, może nawet prawdziwą miłość…

Beckett i Evelyn to bohaterowie, którzy pojawili się także w 1. tomie bestsellerowej serii “Lovelight Farms: Stella i Luka”.

W książce występują sceny erotyczne.

B.K. Borison mieszka w Baltimore ze swoim słodkim mężem, żywiołowym maluszkiem i ogromnym psem. W gimnazjum zaczęła pisać na marginesach książek i od tamtej pory pisze już nieustannie. Lovelight Farms jest jej debiutem literackim.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »