L.F.C. 125 lat. Historia alternatywna - David Cottrell

L.F.C. 125 lat. Historia alternatywna

David Cottrell

42,60 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF, MOBI

Wydawnictwo Rafael
ISBN 978-83-66008-14-4
Data wydania 1 sierpnia 2018
Język: Polski
Liczba stron: 520
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 480
Rozmiar pliku: 9,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 520
Rozmiar pliku: 4,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
42,60 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF, MOBI

Opis

Dla każdego z Was, drodzy kibice Liverpoolu, wiele znaczą czerwone barwy, ogromne wzruszenie wywołuje klubowy hymn, znacie i podpisujecie się pod wartościami, które niesie ze sobą przesłanie YNWA! Nie trzeba Wam tłumaczyć, kim byli Bill Shankly, Bob Paisley, Joe Fagan, Kevin Keegan, Kenny Dalglish, Steven Gerrard czy Jerzy Dudek...

Tym bardziej nie trzeba Wam chyba tłumaczyć, że książkę LFC 125. Historia alternatywna po prostu musicie przeczytać. Opowieści w niej zawartych nie znajdziecie w internecie, nie usłyszycie ich od znajomych ani tym bardziej nie zobaczycie w żadnym filmie. To historia klubu z portowego miasta, które ukochało czerwone koszulki z kormoranem w herbie, napisana nieszablonowo, operująca bardziej obrazami, impresjami i emocjami.

Historia. Pasja. Ludzie. Mecze. Determinacja. Momenty. Serce. Trofea. Śmiech. Miejsca. Tragedie. Hymn. Legendy. Łzy. Piękno. Sukces – to wszystko i o wiele więcej znajdziecie w środku.

Przed Wami wyjątkowa książka wydana przez klub z Anfield Road z okazji 125-lecia powstania Liverpool FC. Ta unikatowa jubileuszowa publikacja to blisko 500 stron niesamowitych opowieści sportowych, które zabiorą Was w niezwykłą podróż przez pełną wzlotów i upadków legendę drużyny z miasta Beatlesów.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »