Lex. Zastępca trenera podrywu - Rachel Van Dyken

Lex. Zastępca trenera podrywu

Rachel Van Dyken

30,75 zł26,14 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8178-160-2
Data wydania 23 września 2019
Język: Polski
Liczba stron: 267
Rozmiar pliku: 1,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 267
Rozmiar pliku: 4,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
30,75 zł26,14 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Druga zasada skrzydłowego: nigdy nie okazuj komuś, jak bardzo go pragniesz.

Lex nienawidzi Gabi. Gabi nienawidzi Leksa. Ale spoko, przynajmniej odwzajemniają swoją nienawiść, prawda? Chłopakowi zależy wyłącznie na przetrwaniu kilku tygodni, podczas których będzie uczył nową pracownicę tajników działania spółki Skrzydłowych, po czym ją spławi. Kiedy jednak zaczynają razem pracować, ich sprzeczki i napięcie seksualne wykraczają poza wszelką skalę, dlatego Lex nie jest już pewien, czy woli udusić Gabi, czy może oprzeć ją o najbliższy stół i się z nią zabawić.

Gabi skrywa tajemnicę nie tylko przed swoim wrogiem, ale też przed najlepszym przyjacielem. Granica się zaciera, gdy zamiast złoczyńcy, za jakiego zawsze go miała, dostrzega w Leksie kogoś więcej. Nie podoba jej się to, że ten facet ją pociąga – przecież żaden student informatyki nie powinien mieć tak seksownego ciała ani tak dobrze wyglądać w okularach. „Lex Luthor” jest jednak kobieciarzem. Jest niebezpieczny. Gabi powinna trzymać się od niego z daleka.
Choć przecież zawsze pragnęła dreszczyku emocji.

Rachel Van Dyken jest autorką bestsellerowych romansów, których akcja rozgrywa się w epoce regencji lub w czasach współczesnych. Jej powieści znajdują się na listach „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „USA Today”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »